Sosnowiec ul. Wojska Polskiegosprzedaż

Sosnowiec ul. Wojska Polskiego

Identyfikator nieruchomości: S 57, działka.
2,029,999
11,654 m²

Biuro Nieruchomości Say Home oferuję działkę budowlaną o powierzchni 11 654m2. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny mieszkaniowe i usługowe. Idealna lokalizacja, która łączy naturalne otoczenie najbliższego sąsiedztwa terenów zielonych pozwalających cieszyć się aktywnością i urokami świeżego powietrza przy jednoczesnej bliskości do centrum miasta. Działka znajduje się w Sosnowcu przy ul. Wojska Polskiego.

W celu omówienia szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu. Dla zainteresowanych pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Nasi doradcy finansowi przedstawią najkorzystniejszą ofertę dla Państwa.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, informacje podane w ofercie maja charakter informacyjny.

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości. Decydując się na zakup nieruchomości przez nasze biuro masz pewność, że transakcja będzie w pełni bezpieczna. Wszystkie transakcję dokonywane za naszym pośrednictwem objęte są ochroną ubezpieczeniową OC zgodnie z ustawa o gospodarce nieruchomościami.

Informacje dodatkowe

Zdjęcia mieszkania

Lokalizacja

 

 

 

Lux properties