O nas

Miło nam, że odwiedziłeś stronę naszego biura nieruchomości. 

Myślę, że nie znalazłeś się tu przypadkiem.
Nie zależnie od tego czy chcesz sprzedać czy kupić nieruchomość jesteś w odpowiednim miejscu.
Zespół praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości czeka żeby Ci pomóc. Cechuje nas praca pełni zapału i pasji wyróżniająca się przede wszystkim dużą skutecznością i bezpieczeństwem transakcji.

Nieustannie i z wielką uwagą analizujemy nowe trendy na rynku nieruchomości, do których ciągle wdrażamy nowe rozwiązania. Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku podparta wieloletnim doświadczeniem oraz ilość przeprowadzonych transakcji czyni nas fachowcami tej branży. Jako nieliczne biuro nieruchomości dajemy naszemu Klientowi GWARANCJĘ SPRZEDAŻY w ramach której zobowiązujemy się w ustalonym przez Strony czasie doprowadzić do zawarcia skutecznej umowy sprzedaży. 

Znaczna część naszych ofert zostaje sfinalizowana zanim nieruchomość trafi na portale ogłoszeniowe. Jesteśmy jednym z niewielu biur , które pomaga również w „trudnych” sytuacjach m.in. zadłużenia, spadki, a także niejasne stany prawne. Jesteśmy po to żeby pomóc Ci  sfinalizować transakcje niezależnie od tego czy chcesz kupić czy sprzedać swoje mieszkanie. 

Nasz zespół uzupełniają znakomici specjaliści z zakresu doradztwa finansowego, podatkowego oraz prawnego przez co niezależnie od rodzaju transakcji  jakie nam powierzysz   będą one rzetelnie przeprowadzone.