Sprzedaż nieruchomości

Skoro podjąłeś już decyzję o sprzedaży nieruchomości to musisz zadać sobie pytanie ? Czy chcesz zrobić to na przysłowiową “własną rękę” czy polecić osobie która zajmuję się tym zawodowo. Biuro nieruchomości SAY-HOME kompleksowo zajmie się skutecznym przeprowadzeniem transakcji. Od samego początku zadba o każdy szczegół i przeprowadzi Cię przez wszystkie jej etapy:

  • pomoże przeprowadzić rzetelną wycenę nieruchomości;
  • przygotuje nieruchomość i wykonania profesjonalną sesje fotograficzną;
  • zadba o detale mające na celu pokazanie jej jak najlepszych walorów;
  • przygotuje, opracuje i opublikuje ogłoszenia na portale internetowe, które mają największą skuteczność sprzedaży;
  • zadba o wszystkie formalności związane z zawarciem transakcji;

Znaczna część naszych ofert zostaje sfinalizowana zanim zostanie opublikowana na portalach ogłoszeniowych. Wynika to z dużego portfela Klientów którzy inwestują w nieruchomości na terenie Katowic.
Dlaczego warto sprzedać dom lub mieszkanie z biurem nieruchomości?

Gdy nie masz czasu na samodzielne wystawianie ogłoszeń, odpowiadanie na zapytania klientów, oprowadzanie ich po nieruchomości, a także potrzebujesz pomocy z formalnościami, współpraca z biurem nieruchomości jest optymalnym rozwiązaniem.

Agent nieruchomości jako specjalista z szeroką wiedzą, doświadczeniem i rozeznaniem na rynku może wyręczyć Cię w czasochłonnych i skomplikowanych obowiązkach związanych z transakcją. Dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, podczas gdy eksperci w tej dziedzinie będą mogli zająć się znalezieniem kupujących zainteresowanych zawarciem umowy.

Niezależnie od tego, czy chcesz zrealizować sprzedaż mieszkań, domów, lokali czy gruntów, agent nieruchomości będzie towarzyszyć Ci na każdym etapie transakcji, by oszczędzić czas, uzyskać jak najlepszą cenę i zadbać o ochronę Twoich interesów.

Chcesz szybko wystawić dom na sprzedaż? A może znaleźć kupującego na mieszkanie? Jesteś w dobrym miejscu! Biuro SAY-HOME oferuje kompleksową pomoc związaną z transakcjami sprzedaży nieruchomości.


Rynek nieruchomości w Katowicach to nasza specjalność

Katowice to dynamiczny rynek, który ciągle się rozwija. To właśnie tu realizowane są nowe inwestycje mieszkaniowe, które powstają na terenie całego miasta – w dzielnicach centralnych jak Śródmieście, Bogucice, Koszutka oraz na obrzeżach jak Ligota, Brynów, Załęże, Wełnowiec, Piotrowice, Giszowiec czy Szopienice. Poza nowymi lokalami Katowice to również duży rynek wtórny nieruchomości. Zaliczają się do nich zabytkowe kamienice w centrum, mieszkania zlokalizowane na znanych osiedlach mieszkaniowych oraz lokale niedawno oddane do użytkowania.

Rosnąca liczba nieruchomości na sprzedaż oraz duża liczba Klientów zainteresowanych ich zakupem powodują, że realizacja transakcji w stolicy województwa śląskiego staje się coraz bardziej wymagająca. Tutaj z pomocą przychodzi nasz doświadczony zespół agentów nieruchomości w Katowicach.
Sprzedaj dom, mieszkanie i inne nieruchomości w Katowicach razem z nami

Nasza specjalność to domy i mieszkania na sprzedaż w Katowicach oraz w okolicznych miejscowościach w Aglomeracji Górnośląskiej. Gdy to właśnie tu znajduje się Twoja nieruchomość, nasi agenci są do Twojej dyspozycji.

Niezależnie od tego, czy masz dom na sprzedaż w dzielnicy Brynów lub Ligota czy mieszkanie na Osiedlu Tysiąclecia, specjaliści SAY-HOME są zawsze gotowi do pomocy. Działamy na terenie całych Katowic i innych miejscowości na Śląsku, wspierając właścicieli nieruchomości, którzy chcą znaleźć zdecydowanych Klientów bez długiego czekania na zamknięcie transakcji.Współpraca z biurem nieruchomości SAY-HOME – co zyskujesz?

– Pomoc licencjonowanych agentów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem – zapewniamy każdemu z naszych Klientów skuteczne wsparcie w transakcjach sprzedaży domów, mieszkań i innych nieruchomości.
– Znajomość lokalnego rynku – na rynku nieruchomości w Katowicach oraz w innych śląskich miastach jesteśmy obecni już od lat, dzięki czemu jesteśmy skuteczni w tym, co robimy.
– Dopasowanie do Twoich potrzeb – doskonale wiemy, że każdy z naszych Klientów ma swoje specjalne wymagania, dlatego odpowiadamy na wszystkie z nich, aby nasza współpraca była całkowicie udana.
– Kompleksowa obsługa – od wyceny nieruchomości aż do formalności związanych z finalizacją transakcji.
– GWARANCJA SPRZEDAŻY – nasze biuro nieruchomości SAY-HOME zobowiązuje się, że w ustalonym czasie doprowadzi do zawarcia bezpiecznej umowy sprzedaży.
– Duży portfel Klientów – nasza rozbudowana baza kupujących, którzy poszukują nieruchomości na sprzedaż w Katowicach, to gwarancja szybkiej realizacji transakcji nawet bez potrzeby wystawiania oferty na portalach ogłoszeniowych.
– Oszczędność czasu – sprzedaż mieszkań, domów i innych nieruchomości zrealizowana z biurem SAY-HOME to skrócenie całej transakcji i dodatkowa oszczędność czasu dla Ciebie.
– Bezpieczeństwo – współpracując z naszym biurem nieruchomości, nie musisz obawiać się o kwestie bezpieczeństwa transakcji. Możesz mieć pewność poprawności każdego dokumentu oraz ochrony swoich danych.
– Home staging – oferujemy usługi w zakresie home stagingu, przygotowując nieruchomości do sprzedaży. Dzięki temu możesz uzyskać jeszcze wyższą cenę za swoje mieszkanie lub dom na sprzedaż i błyskawicznie znaleźć kupującego.
– Współpraca ze specjalistami – zapewniamy wsparcie w obszarze finansowym, prawnym i podatkowym.

Sprzedamy Twoją nieruchomość w Katowicach szybko i z zyskiem!

Potrzebujesz pomocy w sprzedaży nieruchomości w Katowicach? Jesteśmy gotowi do pomocy niezależnie od jej lokalizacji, metrażu oraz stanu technicznego. Po prostu zgłoś się do naszego biura nieruchomości SAY-HOME, a nasi agenci będą mogli zająć się wszystkim, co potrzebne, aby zrealizować transakcję szybko, bezpiecznie, wygodnie i zapewnić Ci jak największy zysk.

Masz dodatkowe pytania? Chętnie pomożemy! Skontaktuj się z nami, a nasi agenci rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

Biuro nieruchomości SAY-HOME – dołącz do grona naszych Klientów i sprzedaj swoją nieruchomość razem z nami!